Pierwsza runda - rozpoczęcie ligi

Ważne
Isotne informacje na temat rozpoczęcia pierwszej rudy Małopolskiej Ligi Siatkówki.
16.10.2020
Leszek Tytko

Tak jak przewidywałem mamy kolejne obostrzenia.
Ze względu na dzisiejszy start ligi bardzo proszę kapitanów zespołów o śledzenie strony internetowej ligi i odbieranie na bieżąco e-maili.
Równocześnie bardzo proszę o natychmiastową zwrotną informację na razie do mnie o wszelkich zmianach w terminach sal oraz niemożności z różnych przyczyn rozegrania zaplanowanego meczu. Wiąże się to z obsadą sędziowską poszczególnych meczy, aby w kontekście braku sędziów nie doprowadzić do ich rezygnacji z sędziowania meczy w TKKF’ie.
W przypadku braku wcześniejszego powiadomienia P. Piotra Filipka i organizatora o przełożeniu meczu kosztami delegacji sędziowskich obciążony zostanie zespół, który nie dokonał tej formalności.
Proszę też o informacje o wszelkich niedogodnościach związanych z rozpoczęciem ligi.
Biorąc pod uwagę dalszy niekorzystny rozwój pandemii zmuszeni jesteśmy zmodyfikować regulamin ligi. Wkrótce zamieścimy go na naszej stronie internetowej.
Będziemy proponować rozegranie I rundy przez zespoły, które będą mogły uczestniczyć w lidze. Zespoły, które z różnych przyczyn (brak hali, zachorowania na COVID-19 itp.) nie będą mogły uczestniczyć w I rundzie, pozostawić w danej lidze. Rundę I potraktować jako odrębną rywalizację (nie zaliczaną do II rundy).
Jeśli warunki pozwolą od 01.03.2021 r. rozpocząć nową rundę, którą będziemy klasyfikować odrębnie zgodnie z ramowym regulaminem. Szczegóły wkrótce dopracujemy i zamieścimy na stronie.